Posuňte prezentaci Vaši firmy, značky, produktu nebo Vás jako osobnosti na jinou úroveň s využitím videí a animací z IT dílny ArtDAP!

Reklamní video

Buďte nejen moderní, ale i efektivní! Díky video reklamě a propagačním videím na sociálních sítích nejen oslovíte své potenciální zákazníky nebo odběratelé, ale povzbudíte je k interakci. Realizujeme video projekty libovolné složitosti v souladu s Vašimi požadavky a představami.

Promo videa

Malý film, který nejen vypráví o vás a vašem produktu, ale také vybízí klienta, aby vás kontaktoval. Účelem propagačního videa je sdělit a zaujmout v co nejkratším čase.

Doodle video

Relativně nové, ale rychle si získávající video. Nenudný příběh nakreslený tužkou, který vypráví o vašem produktu, udrží klienta až do poslední vteřiny sledování videa.

Vysvětlovač

Snad nejdelší formát videa, jehož účelem je proškolit personál nebo uživatele v dovednostech, předávat znalosti, učit. Spektrum aplikací takových videí je rozsáhlé – od interního firemního použití, školení v používání produktů až po videolekce na internetu.

Video prezentace

Video prezentace neboli sebeprezentace je dvojího druhu. Krátké (do 30 sekund), ve kterých je stručně představen produkt/značka/služba. A dlouho – vše záleží na způsobu zobrazení (kde a komu). Podstatou prezentace je představit se, mluvit o službách, ukázat úspěchy, plány atd.

Vysvětlovač

Toto je vysvětlující video, které odpovídá na otázky potenciálního klienta. Takové video ukáže, proč je váš produkt / společnost potřeba, ukáže jeho výhody, přiměje klienta pochopit princip práce, vidět výhody.

Vzdělávací videa

Image video je zaměřeno na zvýšení úrovně vaší značky, zvýšení loajality zákazníků. Tento typ videa nedělá reklamu, jeho účelem je zprostředkovat klientovi náladu, vytvořit silný asociativní řetězec s vaší společností.

Videa pro YouTube

Všechno je zde jednoduché! Chcete skvělý obsah pro svůj kanál YouTube? Pomůžeme vám posunout vaše videa na další úroveň. Hlasové hraní, kvalitní střih, speciální efekty nebo tvorba animací od začátku. Zde můžete realizovat každý svůj rozmar!

Spořiče obrazovky Úvod

Několik sekund nádherného úvodního videa vám pomůže uživatele zaujmout, udržet si ho a přimět ho, aby začal bez váhání sledovat video. Intro se používají hlavně před videem, na kanálech youtube atd.

Video slideshow

Video vytvořené z fotografií s přechody, efekty a hudbou. Toto video můžete použít jak pro osobní účely (fotografie ze svatby, narozeniny, dovolené), tak v podnikání (obrázky z firemních večírků, mistrovských kurzů, konferencí, produktů).

Předobjednávka

eye
×

 

Dobrý den!

× Jak Vám můžeme pomoci?