Landing page

začínající od

5000
5000
týdnů

Landing page je samostatná webová stránka vytvářená s cílem zaujetí a udržení zákazníka a vybízející zákazníka k akci (přihlášení k odběru, registrace, nákupu, zanechání recenzi nebo předobjednávky). Hlavním cílem webu typu Landing page je předložit návštěvníkovi konkrétní nabídku, aniž by se rozptyloval na irelevantní informace a nadbytečné stránky. Pomocí designu a efektivně zpracovaného obsahu jsou uživateli zobrazovány nejpodstatnější informace, kterých si zákazník všimne během několika vteřin.

Vybrané druhy webových stránek typu Landing page:
Prezentace produktu (vybízí zákazníka ke koupi produktu), prezentace značky ( zvyšuje povědomí o značce a důvěru v produkt, tzv. Brand Awareness), prezentace služeb (reklama na určité služby a pobízení zákazníka k objednání této služby), stránky pro odběr novinek/slev/akcí (motivuje uživatele k přihlášení k odběru newsletteru, zanechání svých údajů pro zpětnou vazbu).

Jedinečný design

Vytvoříme pro Vás jedinečný, responzivní (adaptivní) a moderní design. Při naši práci vždy klademe důraz na použitelnost, psychologii barev a současné trendy.

V ceně jsou 3 stránky (menu) propracovaného obsahu včetně grafických úprav.

REDAKČNÍ SYSTÉM

Při tvorbě webových stránek používáme nejrozšířenější redakční systém na světě! Jeho nespornou výhodou oproti vlastnoručně psaným je to, že se neváže na vývojáře, a tím je zajištěn přístup i do budoucna.

Redakční systém je spolehlivý a snadno ovladatelný. Budete schopni vlastnoručně upravovat obsah Vaších webových stránek. Po kratším školení, které je zahrnuto v ceně, snadno zvládnete editaci textů a galerií, přidávání příspěvků nebo dalších stránek.

Kompatibilita s prohlížečem

Vaše stránky se budou správně a krásně zobrazovat ve všech oblíbených prohlížečích.

EDITACE OBSAHU

V ceně balíčku Webová vizitka je zahrnuto plnění obsahem 3 stránek včetně služeb copywritera a grafického designera. Grafický designer se zaměřuje na tvorbu nejen vizuálního efektu, ale taky použitelnosti, tzn. dosažení souladu mezi obsahem textové části a grafického vyobrazení.

Nezávazná poptávka

eye
×

 

Dobrý den!

× Jak Vám můžeme pomoci?